Współpraca z Koło Naukowe "Reset"

Reset Logo(Kliknij w logo, aby odwiedzić stronę partnera.)

Kto to... Co to... ten mistyczny Reset?

Już śpieszmy z wyjaśnieniami. Reset to Koło naukowe Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, zajmujące się zrzeszaniem ze sobą ludzi o podobnych zainteresowaniach, głównie związanych z Informatyką i projektami na niej się opierającymi, ale nikomu nie odmówią pomocy. Jednak tworzenie projektów i siedzenie w piwnicy to nie wszystko co robią. Poszerzanie wiedzy, pomoc naukowa i merytoryczna oraz wspaniałe wydarzenia które organizują stanowią integralną część ich działalności.

Współpraca z kołem naukowym?

Gdyby ktoś powiedział nam, że się nie da to byśmy po prostu mu nie uwierzyli. Tak to już w życiu bywa, że czasami spotykamy na swojej drodze podobnie zajawionych ludzi. Tak więc, gdy dowiedzieliśmy się, że zgraja przyszłych i obecnych inżynierów lubi ukryć się w świecie fantastyki byliśmy zachwyceni! Chociaż nasza współpraca zaczynała się powoli, teraz z dumą możemy powiedzieć, że zostaliśmy Partnerami z Kołem Naukowym Reset Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego.

Co to dla nas oznacza?

Nasza współpraca coraz bardziej się zazębia. Wielkie chęci, miliony pomysłów i zapał sprawią, że na pewno nas zobaczycie jeszcze nie raz współpracujących, bo Weekend z Fantastyką 2022 to był dopiero początek!