Członkowie:

To my tworzymy to stowarzyszenie!

Zdjęcie Patryka

Dorien

Patryk Kordas

Członek Założyciel i Prezes

Gość z batem pilnujący porządku. Ukochany szefuńcio, niedoszły poeta, miłośnik anime i dobrej herbatki.

Dołączył(a): 2021-06-17
Zdjęcie Jakuba

Jakub Socała

Jakub Socała

Członek Założyciel i Wiceprezes

Chociaż latarnia jego intelektu nie świeci zbyt jasno, nadrabia świecąc włosami i optymistycznym spojrzeniem. Pan redaktor i główny marketingowiec Centaura, chyba że zachlapie klawiaturę kawą speciality. Nikt nie słucha tak kiepskiej muzyki jak on, nie licząc połowy świata.

Dołączył(a): 2021-06-17
Zdjęcie Wojtka

Lorn Hukka

Wojciech Kasolik

Członek Założyciel

Ten totalnie z innego wymiaru, w którym fantastyka łączy się z rzeczywistością. Informatyka, programowanie, planszówki, czy rzucanie kostkami to naprawdę niewiele z tego co go interesuje. Pomysły wyciąga z kapelusza, a milion myśli na sekundę nie pomaga wysiedzieć mu w miejscu.

Dołączył(a): 2021-06-17
Zdjęcie Radka

Radek Koczur

Członek Założyciel

Wielki, łysy ogr uwielbiający szachy. Po godzinach symuluje partie w rzeczywistości, machając kanciastymi żelastwami.

Dołączył(a): 2021-06-17
Zdjęcie Kamila

Pyrus

Kamil Naglik

Członek Założyciel

Ego Tony'ego Starka oraz naiwność i urok Petera Parkera w jednej osobie. Student informatyki, który technikę włączania i wyłączania opanował do perfekcji. Jego żarty bywają równie słabe co gust muzyczny Jakuba, ale nie zrażajcie się, stara się chłopak.

Dołączył(a): 2021-06-17
Zdjęcie Marcela

Marcel Czarnik

Członek Założyciel

Wiecznie w drodze, w rozwoju zatrzymał się na koczowniczym trybie życia. Niemający czasu na nic, starający się ogarnąć więcej niż powinien. W czepku urodzony kierowca Golfa w golfie, największa fanka starego rocka. Ulubiona potrawa? Szyszki.

Dołączył(a): 2021-06-17
Awatar Ani

Bibi

Anna Piątek

Członek Stowarzyszenia

Krótka pamięć i orientacja rybki Dory nie przeszkadzają jej w odkrywaniu świata na mapie Monopoly. Jej główne motto to, jak Tamagotchi, “pić, jeść, spać”. Po godzinach niezbyt bystra uczennica mat-fizu. Niestety jedyne co łączy ją z fizyką to bycie zodiakarą. Gwiazdy są ulubionym konikiem wybitnych fizyków.

Dołączył(a): 2021-12-30
Awatar Iwony

Iwona Smolec

Członek Stowarzyszenia

Nigdy jej nie ufaj, bo świat to dla niej teatr. Przyszła matka proboszcza, zagada nawet komornika. Sen jest dla słabych, czyli nie dla niej. Po prostu okrutna, zła i podła kobieta.

Dołączył(a): 2021-12-30
Awatar Adasia

Adam Drabczyk

Członek Stowarzyszenia

Człowiek do towarzystwa, ADHD w czystej postaci, mistrz gry na emeryturze (wymuszonej), a ponad to szczęścia ma więcej niż rozumu. Jego ulubione stwierdzenie to "Nie odgadną naszej taktyki jeśli nigdy żadnej nie było". Kreatywne obelgi i improwizacja to jego specjalność. Nie zrażajcie się jeśli wygląda jakby, się wściekał on ma tylko taką twarz.

Dołączył(a): 2021-12-30
Wiktoria Awatar

Wiktoria Cebula

Członek Stowarzyszenia

Uwielbia tworzyć kolorowe/magiczne/psychodeliczne światy na obrazach. Miłośniczka herbatki, kotów i wegańskiego jedzenia. To ten ziomek co zawsze jest przygotowany na każdą sytuacje i niańczy wszystkich znajomych (mimo tego, że często nie umie wysiedzieć na miejscu).

Dołączył(a): 2022-08-07
Wojciech Gurdek - Awatar

Gurden

Wojciech Gurdek

Członek Stowarzyszenia

Właściciel (CEO) i pomysłodawca blackfrog.pl, pasjonat druku 3D, plaszówek, zabytkowej motoryzacji i fotografii. Z wykształcenia nauczyciel matematyki i informatyki w szkole podstawowej.

Dołączył(a): 2022-08-07
Maciek "Wujek" Młocek

Wujek

Maciek Młocek

Członek Stowarzyszenia

Zawodowo od 15 lat grafik, fotograf i videoedytor. Prywatnie zakręcony ojciec, patryjota, pasjonat fantstyki, starego rocka, gier planszowych i bitewnych. Kocha głównie polską fantastykę oraz planszowe posiadówy przy "ciężkich" tytułach planszówkowych, wychowany na pierwszej edycji Warhammera i starych filmach.

Dołączył(a): 2023-05-31