Współpraca z Blackfrog.pl

Logo BLACKFROG.PL(Kliknij w logo, aby odwiedzić stronę partnera.)

Granie w planszówki dziwnym trafem powiązane jest z figurkami i wszelakimi plastikowymi akcesoriami. Z łezką w oku wspominamy wszystkie wieczory spędzone na przeglądaniu Internetu i podziwianiu wszelkich modeli i pomysłów drukowanych w 3D.

Niesamowitym doświadczeniem było dla nas odnalezienie wśród naszych stałych bywalców ekipy Blackfrog.pl. Dosyć szybko na naszych spotkaniach pojawiły się pomysłowe wydruki, ulepszające zawartość niektórych gier i dodające nowe ficzery do naszych zabawek. Oczywiście, wnieśli też wiele tematów do wspólnych rozmów. Czasami rozmawialiśmy zamiast planszować (sic!).

Blackfrog tworzą wspaniali ludzie, którzy znają się na swojej dziedzinie i wiedzą jaki materiał będzie najlepszy do stworzenia figurek czy Centaurowych Kosteczek. Profesjonalnie zajmują się drukiem 3D i sprzedażą potrzebnych materiałów, w tym drukarek 3D. Wiedzą jaki bulbulator potrzebny jest do wydrukowania tego czy tamtego. Jeżeli szukacie specjalistów to serdecznie polecamy naszych wspaniałych przyjaciół i mamy nadzieje, że ta nieoceniona znajomość będzie rozkwitać.

Wspólne Projekty:

  • Weekend z Fantastyką (Stoisko z drukarką 3D)
  • Centaurowe Kosteczki