Współpraca / Darowizny:


Cześć!
Jak zapewne zauważyliście sporo się u nas dzieje. Jeżeli podoba się wam to, co robimy i chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę by uczynić świat lepszym miejscem, serdecznie zachęcamy do wsparcia nas. Każda forma uśmiechu dla nas jest mile widziana!

Nasza historia (jak pewnie wiecie) zaczyna się już w lipcu 2021 roku, kiedy rozpoczęliśmy organizację naszego sztandarowego projektu Spotkania z Planszówkami. Początkowo działaliśmy z ramienia Domu Kultury w Kętach, a teraz śmigamy jako samodzielna organizacja!

Oczywiście tutaj nie kończy się nasza działalność. Jesteśmy często widoczni na wszelakich wydarzeniach organizowanych przez m.in. Dom Kultury w Kętach.   Co więcej, mamy w ciągu roku działalności na swoim koncie dwa duże wydarzenia. Mowa o Kęckich Dniach Fantastyki   oraz Fantastycznej Majówce z Centaurem. Oba te wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem lokalnej społeczności i pozwoliły na zabranie wielu osób w podróż po świecie fantastyki.

Naszym nowym filarem działalności są także gry bitewne. Zaczęliśmy niedawno, ale od samego początku udało nam się znaleźć wielu chętnych na ten typ rozrywki.

Oczywiście, nie zamierzamy spocząć w tym miejscu i obiecujemy, że zaskoczymy was jeszcze wielokrotnie. Oczywiście dynamiczny rozwój nie jest możliwy bez wsparcia naszych partnerów, którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dołączenia do ich grona.

Nasza skrzynka pocztowa jest też cały czas otwarta na miłe słowa i porady.😉 Najlepszy sposób na kontakt z nami jest tutaj.

Jeszcze raz dziękujemy!