Centaurowe podsumowanie czerwca

 6.07.2023

Nadeszła pora na centaurowe podsumowanie czerwca, a uwierzcie, że sporo się u nas działo. 😎

💁‍♂️ Na początku warto oficjalnie przywitać nowych członków Stowarzyszenia. Pawle, Maćku - witajcie na pokładzie. Listę aktualnych członków i parę słów o każdym z nas znajdziecie tutaj: https://spfcentaur.pl/crew.

💸 W czerwcu udało nam się zdobyć sponsora głównego, którym została Strefa Marzeń z Bielska-Białej. Mamy w planach sporo wspólnych wydarzeń. Jeśli szukacie fachowej pomocy w zakupie gier i artykułów modelarskich to zapraszamy do ich sklepu.

🎲 W czerwcu do naszych rączek wpadło również sporo nowych tytułów, które wam udostępniamy na naszych Spotkaniach z Planszówką. Nasze nowe gry to m.in.: „Wilki”, „El Dorado”, „Dobry rok”, „Sushi Go Party” i „Draftozaur”.

📄 Udało nam się również pozyskać grant na nasz projekt „Wakacyjna przygoda z fantastyką”, o którym już wkrótce powiemy wam więcej.

✉️ Udało nam się zmontować nowy system poczty i każdy członek otrzymał swoją dedykowaną skrzynkę e-mail. Jeśli chcecie się skontaktować tylko z wybranymi z nas możecie śmiało wysłać mejla na adres [email protected] (np. [email protected]). Nasz nowy główny adres to [email protected].

💻 Nawiązaliśmy współpracę z Reset ATH. Razem będziemy łączyć świat wirtualny i cyfrowy z fantastyką. Ślemy ciepłe pozdrowienia dla naszych nowych partnerów!

4️⃣ Zorganizowaliśmy cztery Spotkania z Planszówka, gdzie bardzo pozytywnie zaskoczył nas wasz pozytywny odbiór i zaangażowanie. Sala kameralna DK Kęty pękała w szwach. Odwiedziło nas też sporo nowych gości!

🏆 Najpopularniejszym tytułem planszówkowym w czerwcu został klasyk - „Carcassonne”.

Dziękujemy wam za wspólnie spędzony miesiąc!