Fantastyka znowu nawiedziła Kęty! - "Weekend z Fantastyką" 2023

 13.10.2023

Powoli opadł kurz po niesamowitym wydarzeniu. W kooperacji z wieloma wspaniałymi partnerami udało nam się po raz trzeci zorganizować Weekend z Fantastyką. Jest to nasze sztandarowe wydarzenie, którego głównym celem jest integrowanie ludzi siedzących w temacie planszówek i fantastyki oraz werbowanie nowych dusz w nasze szeregi.

W tym roku udało nam się zorganizować trzy dni wypełnione magią, rywalizacją i doskonałą zabawą. Nasze Stowarzyszenie było odpowiedzialne za planszówkowe granie oraz prowadzenie sesji RPG. Na grami czuwali Iwona, Jakub i Kamil, zaś erpegi prowadził Adam. Dziękujemy, że wpadliście tak licznie i mamy nadzieję, że doskonale się bawiliście.

Oczywiście, to nie wszystko co się działo na tym wydarzeniu. Dzięki naszym partnerom wypełniliśmy te dni masą przeróżnych atrakcji, wystaw i rekonstrukcji. Chcemy tutaj podziękować DK w Kętach za koordynację całości i udostępnienie miejsca do organizacji wydarzenia. Podziękowania należą się Resetowi z UBB, za stanowisko z grami VR, Bractwu Śródziemia za wspaniałe prelekcje, pokazy i wystawy oraz sklepowi Blackfrog za wystawę z wydrukowanymi figurkami 3D. Chcemy również podziękować sklepom Centrum Hobbystyczne "Strefa" oraz Hegemon, za organizację turniejów i ufundowanie nagród.

Ale przede wszystkim chcemy podziękować Wam, za Waszą liczną obecność i wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że pozostaniemy w Waszych sercach na długo.

A w oczekiwaniu na następną edycję zapraszamy Was na nasze cośrodowe Spotkania z Planszówkami, od godziny 18:00.

Poniżej znajduje się galeria dotycząca artykułu:

Weekend z Fantastyką - organizatorzy
( Kliknij w galerię, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia! )